POZNAJMY SIĘ LEPIEJ


KRZYSZTOF
JORDAN


Krzysztof jest ekspertem od skanów 3D. Dzięki jego znajomość sprzętu i oprogramowania Twoje wnętrze może wyglądać równie imponująco, jak w rzeczywistości.

Cały proces i przebieg usługi Show3D będzie koordynowany właśnie przez Krzysztofa.


SHOW3D
SCANNER


Show3D Scanner to najbardziej zaawansowane urządzenie na świecie do skanowania przestrzeni w rozdzielczości 4K. Spacer 3D, zdjęcia 3D, rysunki techniczne i modele 3D oraz oglądanie za pomocą okularów VR pozwalają doświadczać Twojego wnętrza niemalże jak w rzeczywistości.


SHOW3D
CAMERA


Niektóre ujęcia wymagają zastosowania profesjonalnego aparatu fotograficznego - nasz Show3D Camera spisuje się wtedy doskonale. Twój Show3D może zostać zatem wzbogacony o zdjęcia i filmy dające niezastąpione wrażenia z poznawania Twojego wnętrza.


SHOW3D
DRONE


Twoje wnętrze czasami warto pokazać z zewnątrz :) Do ujęć z powietrza wykorzystujemy wtedy naszego drona - Show3D Drone. Filmami w doskonałej jakości i rozdzielczości 4K możesz rozkoszować się nawet przed największymi ekranami.


Wybór naszego sprzętu, oprogramowania i dopasowanie do nich naszych kompetencji zaowocowały stworzeniem unikatowej oferty Show3d.

Wszystko po to, byś mógł pokazać swoje wnętrze.


Pokaż swoje wnętrze

Bo najważniejsze jest to, co masz w środku :)

Skonfiguruj Show3D Co to jest Show3D?

© 2024 Show3d.pl - All Rights Reserved.
[email protected]
+48 506 641 476